


Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Укладання, Розчісування |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Термостійкість | Так |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Тип гребінця | Щітка |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бузковий |
- Ціна: 167,20 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9551 SH KSP DAGG
Щітка для волосся масажна із залізними зубчиками DAGG 9551 SH KSP Бузкова
167,20 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


