




Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robin |
| Країна виробник | Китай |
| Абразивність пилки | до 220 грит |
| Довжина | 95 мм |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Для поліровки |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 25 мм |
| Форма пилки | Баф |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 41,80 ₴
- Немає в наявності
- Код: 32198
Баф полірувальний для нігтів кольоровий гріт 180/180
41,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю



