


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довжина насадок 76 мм. Розмір: 10,12,13,14,15,17,19,22. Хром-ванадієва сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Квадрат | 1/2" |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Подовжені |
| Додатково | Розмір, м: 0,305x0,125x0,04; Хром-ванадієва сталь CRV50BV30 довжина насадки 76 мм |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Розмір | Т10-22 см |
| Розміри, мм | 10 - 22 |
| Тип | Набір головок |
- Ціна: 678 ₴


