
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кругла щітка для волосся Salon Professional дерев'яна
Щітка-брашинг для волосся виготовлена дерева. Має пластикові зубчики з ворсом. Комбінована щетина акуратно розплутує волосся, надає їм блиск і об'єм. У щітки є наскрізні отвори в пластиковому корпусі. Завдяки наскрізним отворам потік повітря, прискорюють сушку і зроблять завитки більш міцними.
Підходить для всіх типів волосся.
Щітка легко розплутує, зачісує і укладає волосся. Забезпечить легкий і приємний масаж шкіри голови. Робить укладку легкою і швидкюї. Щетина вироби є абсолютно безпечною для шкіри голови і структури пасом.
Великий діаметр дозволить надати волоссю прикореневій об'єм або накрутити локони.
Спосіб застосування: використовується при розчісуванні, холодній і гарячій укладках.
Довжина: 22,5 см
Діаметр: 7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Так |
| Матеріал гребінці | Дерево |
| Призначення гребінця | Укладання, Розчісування |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Брашинг |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 225 см |
| Довжина ручки | 110 мм |
| Довжина щетини | 18 мм |
| Кількість рядів | 12 |
| Матеріал основи | Дерево |
| Тип | Брашинг |
| Форма щітки | Кругла |
- Ціна: 380 ₴
- В наявності
- Код: 4776 CLB
Щітка-брашинг для волосся Salon Professional дерев'яна кругла 4776 CLB
380 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

