



Щітка для волосся продувная з ворсом Salon
Щітка масажна для волосся має вигнуту форму і спеціальні отвори в її корпусі, які дозволяють добре циркулювати повітрю, охороняючи від опіків шкіру голови, а великі рідкі зубчики акуратно розділяють заплутане волосся.
Щітка має зручну прогумовану ручку. Продувна щітка не дає пасмам можливість розпадатися на час укладання. Наскрізні отвори в пластиковому корпусі щітки продуваються гарячим повітрям фена і забезпечують швидке висихання волосся і міцність укладання. Щетинки пластикові з ворсом і закругленими кінчиками, які абсолютно не травмують волосся і шкіру голови. Основа і ручка виготовлені з пластику. Також за допомогою даної щітки можна створювати прикореневій об'єм. Її застосовують для волосся різної довжини та структури.
Колір: сіро-біла.
Довжина: 25 см.
Ширина: 6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 250 см |
| Довжина ручки | 120 мм |
| Довжина щетини | 18 мм |
| Кількість рядів | 9 |
| Матеріал основи | Пластик |
| Тип | Щетка |
| Форма щітки | Риб'яча кістка (скелетна) |
- Ціна: 265 ₴
- В наявності
- Код: 0076B SL
Щітка для волосся масажна продувнаяSalon Professional з ворсом вигнута 0076B
265 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу


