




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Несесер чоловічий для зберігання туалетного приладдя Beauty Luxury
Косметичка зроблена з водонепроникного матеріалу. ідеально підходить для подорожей і щоденного використання!
Під час робочих відряджень та ділових поїздок чоловікові необхідно мати охайний і доглянутий вигляд. Дбайливо зберегти всі необхідні приналежності для турботи про свою зовнішність і стати незамінною помічницею в подорожах зможе практична косметичка.
Незважаючи на досить компактні розміри аксесуара він має відмінну місткість, при цьому не займає багато місця у валізі або сумці. Для пошиття вироби використовувався міцний, стійкий до зношування і воздейсвтию вологи, високоякісний матеріал.
Довжина: 26 см
Ширина: 8 см
Висота: 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 260 мм |
- Ціна: 510 ₴
- В наявності
- Код: MB-7004
Косметичка чоловіча для зберігання туалетного приладдя Beauty Luxury MB-7004
510 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

