
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча косметичка Beauty Luxury Grey
Сучасне б'юті-життя неможливо уявити без косметичок. Вибрати якісну, практичну та красиву модель можна у колекції бренду Beauty LUXURY. Темно-сіра косметичка у горошок середнього розміру та класичної форми є чудовим варіантом для комфортної щоденної експлуатації. У неї добре поміщаються необхідні аксесуари і декоративні продукти.
Особливості жіночої косметички WB-3007 від бренду Beauty LUXURY:
- відрізняється якісним пошиттям;
- виготовлена з водонепроникної тканини високої міцності;
- виконана у темних тонах;
- оснащена якісною фурнітурою гарного бронзового відтінку;
- має 1 внутрішнє відділення, що відрізняється оптимальною місткістю.
Спосіб застосування: використовувати за призначенням для транспортування косметичних засобів.
Довжина: 18,5 см
Ширина: 5,5 см
Висота: 10,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: 265 ₴
- В наявності
- Код: WB-3007
Косметичка жіноча Beauty Luxury Grey WB-3007
265 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

