
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка жіноча Beauty Luxury Grey
Косметичка від бренда Beauty LUXURY стане притулком для улюблених декоративних косметичних засобів і б'юті-аксесуарів, забезпечивши їхню цілісність і збереження. Косметичка відрізняється практичним дизайном, родзинкою якого є дрібні горошинки і блискуча фурнітура.
Особливості жіночої косметички WB-3004 від бренда Beauty LUXURY:
- виготовлена з водонепроникного матеріалу з хорошою міцністю;
- немарка тканина виглядає презентабельно, легко очищається вологими серветками;
- оснащена дуже містким внутрішнім відділенням;
- забезпечена якісною функціональною фурнітурою;
- ідеально підходить для дому та подорожей;
- розмір — 24.5 x 7.5 x 17 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 265 мм |
- Ціна: 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB-3004
Косметичка жіноча Beauty Luxury Grey WB-3004
270 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

