
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка жіноча Beauty Luxury Grey
Косметичка Grey зроблена з водонепроникного матеріалу. Висока якість товару. Косметичка для дівчаток, дівчат і жінок. Ідеально підходить для подорожей і щоденного використання! Також стане прекрасним подарунком для прекрасної половинки.
Довжина: 24 см
Ширина: 8 см
Висота: 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 240 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB-3006
Косметичка жіноча Beauty Luxury Grey WB-3006
240 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

