
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка жіноча Beauty LUXURY Grey
Чого, а косметичок точно не буває забагато! Їх ми використовуємо щодня, тому нова практична модель від бренда Beauty LUXURY стане відмінним придбанням. Аксесуар виглядає компактно, однак має гарну місткість, тому дозволяє зручно скласти необхідні декоративні й доглядові продукти, також залишивши місце для б'юті-девайсів.
Особливості жіночої косметички WB-3002 від бренда Beauty LUXURY:
- ідеально підходить для повсякденного носіння, а також подорожей;
- виготовлена з міцного водостійкого матеріалу, що володіє високою зносостійкістю;
- оснащена якісною фурнітурою;
- має містке внутрішнє відділення та зовнішню кишеня на блискавці;
- гарантує зручну експлуатацію;
- розмір: 27.5x8x18 см.
Спосіб застосування: використовувати за призначенням для транспортування косметичних засобів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 260 мм |
- Ціна: 315 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB-3002
Жіноча косметичка Beauty Luxury Grey WB-3002
315 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

