
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір декоративної косметики Neverti Makeup Gift Set — туш, віск для брів і блиск для губ
Подарунковий набір від турецького бренда Neverti — це універсальний комплект базової косметики для гармонійного повсякденного макіяжу. До нього входять три маст-хева: туш для об'єму та підкручування вій, що фіксує віск для брів і стійкий блиск-тинт для губ.
Формули засобів містять високоякісні компоненти, переважно натурального походження, і проходять дерматологічний контроль, щоб ви отримали по-справжньому якісний і безпечний продукт для макіяжу. Такий набір — ідеальний подарунок жінці або дівчині на день народження, 8 Марта або будь-яке інше свято.
Склад б'юті-сіта косметики:
- Туш для об'єму та вигину вій Neverti Beauti Boost Volume Lift NP504
- Віск для укладання та фіксації брів Neverti NP503
- Стійкий блиск для губ Neverti Soft Tint NP802-002
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neverti |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 160 мм |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Кількість кольорів помад в наборі | 1 |
| Комплектація пензликами | Щіточки для брів і вій |
| Склад набору | Помада, Туш для вій |
| Товщина | 35 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 430 ₴
- Немає в наявності
- Код: NP2028
Подарунковий набір косметики для макіяжу Neverti - туш, блиск, віск для брів (NP2028)
430 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


