




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скошений косметичний пензлик для брів Malva Cosmetics
Плоский скошений пензель від популярного бренду Malva Cosmetics з тонким кінчиком точно доставляє пігмент і поміщає кожне волосся на своє місце. Призначена для фарбування брів тінями. Завдяки особливому зрізу вона здатна залишати тонкі чіткі штрихи або заповнювати простір між волосками, окреслювати форму брів і малювати волоски, яких бракує.
Особливості пензлика для брів:
- призначений для візуальної корекції форми та маскування «прогалин» брів;
- підходить для нанесення тіней, помадок та гелів.
Спосіб застосування: нанесіть на брову пензликом тіні, які відповідають вашому кольору волосся, потім віск для закріплення.
Загальна довжина: 152 мм.
Довжина ворсу: 7 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Malva Cosmetics |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 152 мм |
| Довжина ворсу | 7 мм |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Комплектація пензликами | Кисть для брів |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для брів |
| Колір | Рожевий |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 6 мм |
- Ціна: 33 ₴
- Немає в наявності
- Код: М310 №10
Пензлик для макіяжу брів скошений Malva Cosmetics М310 №10
33 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю



