
Пилка для нігтів з мікросапфіровим покриттям Q.P.I. Professional
Пилка Q.P.I. Professional QNF-442 виконана з високоякісного металу, який має сапфірове напилення і не іржавіє, забезпечує гнучкість і довговічність. За допомогою пилочки з мікросапфіровим покриттям ви зможете легко обробити форму нігтів, відшліфувати грані і підкреслити плавність лінії біля подушечок пальців. Обидві сторони вироби покривають дрібні частинки штучного сапфіра, що дозволяють формувати досить гладку поверхню і швидко укорочувати нігті.
З одного боку інструменту полотно більша (воно призначене для швидкого підпилювання), а з іншого боку - більш дрібне (його потрібно використовувати для шліфування країв). Пилка дбайливо впливає на нігті, попереджаючи розшарування пластин. Завдяки дрібнозернистому покриттю, інструмент можна використовувати навіть для обробки крихких і ламких нігтів.
Загальна довжина: 12.5 см
Довжина робочої поверхні: 7 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Країна виробник | Пакистан |
| Абразивність пилки | до 220 грит, до 100 грит |
| Довжина | 125 мм |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева з напиленням |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 1 мм |
| Форма пилки | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 41,90 ₴
- Немає в наявності
- Код: QNF-442
Пилка манікюрна для нігтів металева сапфірова блакитна QPI Professional 12,5 см QNF-442
41,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу


