




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичне дзеркало настільне на підставці
Настільне косметичне дзеркало має прямокутну форму. Воно стане справжнім помічником дівчини у процесі створення гарного макіяжу, корекції та оформлення брів, проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дозволяють бачити обличчя повністю.
Особливості дзеркала на підставці:
- має стандартне відображення (без збільшення ефекту);
- сприяє більш ретельному догляду за шкірою та точному нанесенню косметики;
- ергономічна форма забезпечує стійкість на горизонтальних поверхнях;
- підставка виготовлена із пластику;
- компактний розмір;
- дзеркало одностороннє;
- зручність використання.
Дзеркало представлено в таких кольорах:
- Рожевий.
- Блакитний.
- Білий
Наявність кольору уточнюйте у менеджера.
Матеріал: скло, пластик.
Висота дзеркала: 20,5 см.
Ширина: 15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Збільшення | 0 х |
| Форма косметичного дзеркала | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 188,55 ₴




