




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кругле косметичне дзеркало KIKA на підставці з вушками
Настільне косметичне дзеркало від KIKA має круглу форму з милими вушками. Воно стане справжнім помічником дівчини у процесі створення гарного макіяжу, корекції та оформлення брів, проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дозволяють бачити обличчя повністю.
Особливості дзеркала на підставці:
- має стандартне відображення (без збільшення ефекту);
- сприяє більш ретельному догляду за шкірою та точному нанесенню косметики;
- ергономічна форма забезпечує стійкість на горизонтальних поверхнях;
- підставка виготовлена із пластику;
- компактний розмір;
- можна вішати дзеркало на стіну - є спеціальна петля;
- зручність використання.
Матеріал: скло, пластик.
Висота дзеркала: 16,5 см.
Діаметр: 16,5 см.
Колір: рожевий, білий (колір уточнюйте у продавця).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KIKA |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 165 мм |
| Діаметр | 165 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Колір | Білий |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 188,55 ₴




