




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кишенькове складне косметичне дзеркальце Cosmetic Mirror Lovely deer Happy days подвійне кругле збільшувальне
Дзеркало косметичне кишенькове подвійна кругле — це два дзеркальця в одному: одне звичайне, інше збільшує відображення, завдяки чому ви з легкістю підправите макіяж, не напружуючи свій зір. Дзеркальце надійно закривається на клямку, тому ви можете бути впевнені, що воно не розкриється в косметичці.
На кришечці дзеркальця оригінальні матові різноколірні малюнки рослин.
Матеріал: пластмаса.
Діаметр: 7,5 см.
В упаковці: 12 штук.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 75 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Ні |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип дзеркала | Кишенькове |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна, Збільшуюча |
| Товщина | 9 мм |
| Кут повороту | 180 град. |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 83,80 ₴
- Немає в наявності
- Код: KIKA 7251
Дзеркало косметичне подвійне кишенькове Cosmetic Mirror The story of fleshiness
83,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю




