




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичне двостороннє дзеркало на підставці
Косметичне двостороннє дзеркало на зручній підставці. Аксесуар має пластикову оправу та опору, що дає змогу регулювати кут нахилу дзеркала. Воно легко транспортується, розташовується на будь-яких поверхнях. Параметри аксесуара дають змогу бачити обличчя повністю. Поворот на 360 градусів для більш зручного перегляду під будь-яким кутом, дає змогу зафіксувати косметичне дзеркало в зручному для Вас положенні.
Особливості дзеркала на підставці:
- має два дзеркала - одна сторона збільшує у два рази (х2), інша без збільшення;
- сприяє більш ретельному догляду за шкірою і точному нанесенню косметики;
- ергономічна форма забезпечує стійкість на горизонтальних поверхнях;
- компактний розмір.
Дзеркало представлено в трьох кольорах:
- Рожевий.
- Білий.
- Бірюзовий.
Наявність кольору уточнювати у менеджера.
Матеріал: пластик, скло.
Форма косметичного дзеркала: квадрат.
Розмір дзеркала без підставки - 17х19 см.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна, Збільшуюча |
| Товщина | 5 мм |
| Збільшення | 2 х |
| Кут повороту | 360 град. |
| Форма косметичного дзеркала | Квадратне |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 188,55 ₴







