




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало для макіяжу настільне на підставці з вушками
Овальне дзеркало у пластиковому корпусі має на задній панелі дві ніжки-підставки. Нахил дзеркала може регулюватись. Дзеркало представлене у двох кольорах:
- сірий
- рожевий.
Ширина дзеркала: 15 см
Висота: 17 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 20 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 167,60 ₴






