




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямокутне настільне дзеркало для макіяжу з органайзером 2260
Настільне дзеркало виконане у вигляді мінімалістичної скриньки. Дзеркальна поверхня знаходиться під кришкою. Організатор поділений на три секції. Найбільша одна – по всій довжині скриньки – дозволяє зручно зберігати пензлики для макіяжу, туш, олівці, підводки, помаду. У двох інших поміститься денний запас спонжиків, шпильки та інша дрібниця.
Дзеркало виготовлене із міцного пластику у трьох кольорах:
- бежевий (пудровий)
- фісташковий;
- білий.
Увага! Наявність кольорів уточнюйте у менеджера.
Розміри дзеркала:
- Довжина: 16 см
- Ширина: 13,5 см
- Висота: 3,7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Форма косметичного дзеркала | Прямокутна |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 188,55 ₴







