




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало для макіяжу настільне з органайзером 2282
Дзеркало-органайзер для макіяжу виготовлено з міцного матового пластику. Форма дзеркальної поверхні – овальна, зверху прикрашена вушками. Дзеркало розташоване на верхній поверхні кришки органайзера. Органайзер розділений на три сектори - один великий і два дрібні.
Дзеркало представлене у трьох кольорах:
- блакитний
- білий
- бежевий
Увага! Наявність кольорів уточнюйте у менеджера.
Розміри дзеркала:
- довжина: 17 см
- ширина 14,5 см
- висота - 7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 165 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Ні |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 70 мм |
| Збільшення | 0 х |
| Кут повороту | 90 град. |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 230,45 ₴







