




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням сенсорне на туалетний столик JF08
Дзеркало для макіяжу кругле з підсвічуванням та сенсорною кнопкою на дзеркальній поверхні – зручний та сучасний косметичний аксесуар.
Дзеркало з led-підсвічуванням має три режими роботи – теплий, помірно теплий, холодний. Підсвічування вмикається сенсорною кнопкою на передній дзеркальній панелі.
Дзеркало для макіяжу прикрашене вушками "Міккі маус" та ніжками-підставками на передній панелі. Ззаду розташована підставка для упору та можливості регулювати кут нахилу.
Дзеркало працює від 3 одноразових або акумуляторних батарейок АА, а також через шнур USB.
Діаметр дзеркала – 16,5 см.
Настільне лед-дзеркало представлене у білому та рожевому кольорі.
Увага! Наявність кольору уточнюйте у менеджера
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 182 мм |
| Діаметр | 165 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 31 мм |
| Збільшення | 0 х |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Колір | Білий |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 398,05 ₴







