




Двостороннє дзеркало для макіяжу з led-підсвіткою на батарейках і з USB My Fold Jin GE JG-388
Двостороннє дзеркало з підсвіткою на підставці дозволяє виконати якісний макіяж і ретельно доглядати за шкірою обличчя. Гаджет має дві дзеркальні поверхні — пряму та увігнуту для більшої деталізації макіяжу. Дзеркало оснащене led-підсвічуванням білого нейтрального спектра з обох боків. Підсвітка вмикається механічною кнопкою на підставці.
Підставка, або база у верхній частині є відкритим органайзером з трьома відділеннями, в якому зручно зберігати дрібні аксесуари або прикраси. Дзеркало обертається щодо бази на 360 °. Верхня частина із дзеркалом нахиляється вперед і назад.
Дзеркало може працювати як від звичайних або акумуляторних батарейок (3 елементи АА), так і через USB-шнур, що додається в комплекті.
Висота дзеркала - 21 см.
Висота бази - 4 см.
Діаметр дзеркала - 15,5 см
Діаметр дзеркальних поверхонь – 12,5 см.
Колір дзеркала – білий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 215 мм |
| Діаметр | 155 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна, Збільшуюча |
| Товщина | 30 мм |
| Збільшення | 2 х |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Колір | Білий |
| Ширина | 155 мм |
- Ціна: 460,90 ₴




