




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільне квадратне дзеркало для макіяжу на дерев'яній підставці R355
Стильне дзеркало настільне на дерев'яній підставці виконане в мінімалістичному стилі. Аксесуар відмінно впишеться в інтер'єр спальної кімнати та підійде любителькам простих речей «тиха розкіш».
Дерев'яна підставка виготовлена з шліфованої деревини без лакового покриття. Саме дзеркало утримується між вертикальними стійками за допомогою металевих гвинтиків. Нахил дзеркала можна регулювати. Дзеркальна поверхневість обертається навколо поздовжньої осі на 360°.
Розміри дзеркала:
- висота - 18 см;
- ширина підставки-основи - 20 см;
- висота х ширина дзеркальної поверхні - 16 х 16 см.
Дзеркало продається у розібраному вигляді, але збирається просто та швидко. У наборі додаються всі необхідні кріплення та викрутка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 10 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Квадратне |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 16 мм |
- Ціна: 251,40 ₴


