



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало косметичне для макіяжу настільне "Панда" на підставці з принтом
Дзеркало для макіяжу у вигляді панди на підставці ви можете поставити на туалетний столик або повісити на стіну. Дзеркало без рамки має металеву тонку опору, яка може використовуватися як петелька для гачка. На зворотному боці аксесуара зображено мордочку панди.
Особливості дзеркала на підставці:
- має стандартне відображення (без збільшувального ефекту);
- сприяє більш ретельному догляду за шкірою і точному нанесенню косметики;
- ергономічна форма забезпечує стійкість на горизонтальних поверхнях;
- підставка виготовлена з металу;
- компактний розмір;
- є можливість вішати дзеркало на стіну;
- зручність використання.
Розмір: 17*18 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 5 мм |
| Збільшення | 0 х |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 146,65 ₴


