




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спонж б'юті блендер для макіяжу скошена крапля у прозорому футлярі Серце 2 штуки Puffi
Набір спонжів крапля зі скошеним краєм з поролону ідеально підходить для розтушовування будь-яких рідких, кремових і сухих текстур — тональних кремів, коректорів, консилерів, хайлайтерів, кремових рум'ян, бронзерів та скульптуруючих засобів.
Використовуйте круглу основу для нанесення тону на великі ділянки — лоб, вилиці та підборіддя, загостреної наносьте тон навколо носа, рота та на віки.
Спонжі випускаються у міцному пластиковому боксі у формі серця лотка.
У колекції різні кольори.
Спосіб використання:
- Змочіть спонж водою.
- Промокніть спонж серветкою або відіжміть.
- Нанесіть декоративну косметику.
- Розподіліть засіб по шкірі легкими, злегка пружними рухами.
Кількість: у коробочці — 2 спонжі б'юті блендера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 40 мм |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовтогарячий і персиковий |
- Ціна: 125,70 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-797
Спонж для макіяжу крапля в наборі Серце 2 штуки Puffi, Помаранчевий і персиковий
125,70 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


