




Спонж для нанесення макіяжу у вигляді фруктів Beauty Tools
Спонж косметичний для ідеального нанесення та розтушовування будь-яких рідких текстур (тональних кремів, коректорів, консиллерів, хайлайтерів, кремових рум'ян, бронзерів та скульптуруючих засобів, підходить для азіатських bb-кремів). Також він підходить для застосування рум'ян та тіней кремоподібної текстури. Це пристосування має напрочуд м'яку і легку текстуру, воно легко стискається в руці і не дратує шкіру.
Спонжики представлені у вигляді різних фруктів, у прозорій пластиковій коробочці. Перед використанням змочіть водою, внаслідок чого він збільшиться приблизно вдвічі. Потім необхідно промокнути серветкою або віджати.
Ступенем віджиму можна регулювати густину нанесення тонального крему: він не повинен бути мокрим, лише злегка вологим. Вологіший спонж наносить тонший тон і знижує витрату засобу.
Наносити засоби необхідно трохи пружними, «промокаючими» рухами - тон рівномірно розподіляється по шкірі. Вам не доведеться розтягувати шкіру. Однією з важливих властивостей є те, що він не залишає чітко виражених меж при нанесенні тону.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 40 мм |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 62,85 ₴


