



Набір спонжів бьюті-блендерів для макіяжу Мікс 4 в 1 Makeup Sponge в прозорій упаковці
Косметичні спонжики для макіяжу Мікс 4 в 1 мають краплеподібну або грушоподібну форму, що дозволяє точно розподілити рідкі косметичні засоби по всій особі. Гострий кінчик використовується при нанесенні засобу навколо очей та носа, закруглена частина – для щік та чола.
Бьюті-блендери з гідрофільного поліуретану добре розтушовують рідку тональну основу та кремові продукти, не вбираючи її самі. Завдяки своїй щільній текстурі відмінно наносять продукт на обличчя, покриваючи пори та нерівності обличчя. Форма спонжу допоможе нанести продукт навіть на складно доступні місця (носогубні складки, біля перенісся тощо). Спонж економічний, тому що при його використанні витрачається менше тональної основи, ніж при використанні пензлика для нанесення макіяжу.
Склад набору: 4 фігурні спонжі в асортименті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 40 мм |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 125,70 ₴


