

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичне настільне дзеркало «Серце» на металевій підставці (двостороннє)
Настільне косметичне дзеркало має форму серця. Воно стане справжнім помічником дівчини у процесі створення гарного макіяжу, корекції та оформлення брів, проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дозволяють бачити обличчя повністю.
Особливості дзеркала на підставці:
• має стандартне відображення (без збільшення ефекту);
• ергономічна форма забезпечує стійкість на горизонтальних поверхнях;
• витончена підставка елегантно виглядає у будь-якому інтер'єрі;
• ви можете перевернути дзеркало вертикально навколо поперечної осі завдяки зручній конструкції.
Матеріал: скло, метал.
Висота дзеркала: 20 см.
Ширина: 16 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна, Збільшуюча |
| Товщина | 10 мм |
| Збільшення | 2 х |
| Кут повороту | 360 град. |
| Ширина | 16 мм |
- Ціна: 209,50 ₴


