


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичне настільне дзеркало кругле на металевій підставці (двостороннє) 320
Настільне косметичне дзеркало має круглу форму. Воно стане справжнім помічником дівчини у процесі створення гарного макіяжу, корекції та оформлення брів, проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дозволяють бачити обличчя повністю.
Особливості дзеркала на підставці:
- має стандартне відображення (без збільшення ефекту);
- ергономічна форма забезпечує стійкість на горизонтальних поверхнях;
- витончена підставка елегантно виглядає у будь-якому інтер'єрі;
- ви можете перевернути дзеркало вертикально навколо поперечної осі завдяки зручній конструкції.
Матеріал: скло, метал.
Висота дзеркала: 20 см.
Діаметр: 16 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 10 мм |
| Кут повороту | 360 град. |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 209,50 ₴


