


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся масажна із силіконовими зубцями Salon Professional 6W074
Забудьте про кінчики, що січуться, і заплутане волосся! Ця щітка з товстими силіконовими зубцями подарує вашому волоссю ніжний догляд, обережне розплутування навіть ламкого волосся, делікатний масаж шкіри голови та легке нанесення бальзамів і масок.
Переваги щітки для волосся з товстими силіконовими зубчиками:
- силіконові зубці легко розплутують волосся, не травмуючи його;
- стимулює кровообіг, зміцнює волосяні фолікули та сприяє активному росту волосся. рівномірний розподіл природних масел,
- легко миється, не вбирає бруд та бактерії;
- підходить для всіх типів волосся - від тонкого до кучерявого;
- не електризує волосся та не травмує шкіру голови;
- компактні розміри, що дозволяють покласти щітку в сумку та використовувати для розчісування дитячого волосся.
Зробіть своє волосся здоровим і блискучим! Замовте силіконову щітку для масажу голови вже сьогодні та відчуйте, як легко та приємно стала процедура розчісування!
Спосіб застосування: використовуйте щітку для розчісування сухого та вологого волосся, розподілу масок та масажу голови.
Розмір: довжина 170 мм, ширина 45 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Ні |
| Тип зубців гребінця | Рідкісні |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 119 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6W074 SL
Щітка для волосся масажна із силіконовими зубцями Salon Professional 6W074
119 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


