


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся DAGG масажна
Щітка масажна для волосся DAGG прямокутної форми ідеально підходить для розчісування всіх типів волосся, особливо густого та довгого.
Завдяки великій площі поверхні вона захоплює широкі пасма, допомагаючи швидко розплутати вузлики й упорядковувати зачіску.
Щітка має пружну основу та закруглені зубчики. З її допомогою ви зможете не лише розчесати волосся, а й зробити масаж шкіри голови. Це посилить коріння і зробить волосся більш блискучим, сильним і еластичним.
Спосіб застосування: використовуйте щітки для розчісування сухого та вологого волосся.
Довжина: 21,5 см. Ширина: 7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Термостійкість | Ні |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 146,65 ₴


