




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна складана мініщітка для волосся Beauty Luxury з дзеркалом
Міні щітка для волосся легко поміститься в будь-яку сумочку або кишеню. Вона допоможе швидко привести волосся до ладу в дорозі, на роботі або під час подорожі. Масажна щітка з м'якими зубцями дбайливо розчісує волосся, не пошкоджуючи його. Ця міні щітка підходить навіть для дитячого волосся, легко ковзає по пасмах.
Основні переваги
- компактність - маленька щітка в сумці не займає багато місця;
- зручність - кишенькова щітка для волосся має дзеркало для швидкої корекції макіяжу;
- універсальність - щітка підходить для розчісування дорослим і дітям;
- гігієна - маленький масажний гребінець з кришкою захищає щетину від іншої косметики та забруднення.
Характеристики складаної масажної щітки для волосся
- розмір: компактний формат 6 см;
- матеріал: міцний пластик, м'які зубці;
- додатково: дзеркальце, складна ручка, кришка;
- оформлення: об'ємний малюнок у вигляді смайлика.
Для кого підійде кишенькова щітка для волосся
- для жінок - у сумочку та на роботу;
- для дітей - у рюкзак;
- для мандрівників - займає мінімум місця та завжди під рукою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Україна |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 60 мм |
| Довжина зубців | 13 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Ні |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 140 ₴
- Готово до відправки
- Код: HB-06-08
Щітка для волосся складна з дзеркалом Beauty Luxury (HB-06-08)
140 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

